ציוד לתעשייה – למה אתם צריכים כלים מוגני פיצוץ?

כלים מוגני פיצוץ נדרשים למקומות עבודה באזורים נפיצים. אלה הם כלים המיוצרים לתעשיות הגז, הזיקוק ותעשיית הפטרוכימיה ומאפשרים מקסימום בטיחות.

בכל ענף תעשייתי העובד עם חומרים נפיצים יש צורך בנקיטת בטיחות מרבית ולכן ישנן חברות אשר מספקות מגוון פתרונות בטיחותיים מתקדמים לשלל תעשיות כמו תעשיית הנפט, תעשיית הגז הטבעי, תעשיית הפטרוכימיה, ההתפלה, החשמל, תעשיית הכימיקלים ותעשיית הכרייה וזאת כדי לאפשר להם סביבת עבודה בטוחה במיוחד.

על כלים מוגני פיצוץ

כלים מוגני פיצוץ מיועדים בעיקר לעבודה באזורים נפיצים ומטרתם לשמור על בטיחותם המרבית של העובדים. כלים אלו עמידים בפני קורוזיה, הם מוגנים מפני חשמל סטטי ומיוצרים מסגסוגות, חומר גלם אשר אינו גורם לגיצים וניצוצות. הגופים הנדרשים לכלים מוגני פיצוץ הינם תעשיית הפטרו כימיה, תעשיית הזיקוק ותעשיית הגז. ישנו מגוון נרחב של כלים מוגני פיצוץ ואלו מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם בתחום, החל מכלים המגיעים בתפזורת, דרך כלים אותם הלקוח מזמין במיוחד על פי צרכיו ועד לסטים מובנים רבים.

אילו כלים מוגני פיצוץ קיימים?

ישנם סוגים רבים של כלים מסוג זה ביניהם – אזמלים שטוחים מוגני פיצוץ, גרזנים אנטי נפיצים, דורן מוגן פיצוץ, ידית כל T אנטי נפיצה, ידיות מברג אנטי נפיצות, ידיות רצ’ט, פליירים, לומים, מאריכים אנטי נפיצים ועוד. כמו כן ניתן לרכוש סטים מהודרים, מפתחות, פטישים, מספרי חיתוך ועוד, כולם כאחד אינם יוצרים ניצוצות כאשר הם באים במגע עם פלדה.

איך בוחרים כלים מוגני פיצוץ?

על מנת למצוא את הפתרונות המתאימים בעבור התעשיות הללו, יש בראש ובראשונה לתכנן וזאת כדי להגיע לבחירת הפתרון המתאים ביותר. לאחר התכנון מגיע תהליך הייצור ולאחריו התקנת הציוד, הפעלתו והדרכת האנשים הנמצאים בשטח. כמו כן נדרשת אחזקה תמידית ורצופה של הציוד וכן גם אחריות לשם קבלת מענה על כל תקלה או בעיה. חברה מקצועית יכולה לספק לכם פתרון המותאם במדויק לצרכים המשתנים של סביבת העבודה שלכם וכך להבטיח שתהיו מוגנים.

מהם השירותים והפתרונות העומדים לרשותכם?

בין השירותים והפתרונות הניתנים: ציוד לביצוע סינון וטיהור שמנים, מכירה של מדחסי תהליך בוכנתיים, כמו גם טיפול בהם ושיפורם. עוד שירותים הניתנים הם טיפול במגופים לתעשיית הנפט, שיפור מערכי סיכה, החלפת חומרי מבנה של שרשראות ומערכות לחץ, שמנים להעברת חום, שמן שנאים ושמן טרנספורמטורים, חומרי מיסוך, נשמים ומערכות מיסוך.

הידראוליקה

הידראוליקה מתייחסת לזרימתם של מים במערכות צינורות לחץ, אשר תפקידם לדחוס את הנוזל ולהעביר כוח. מוצרי הידראוליקה נפוצים הם: משאבות, שסתומים וסלקטורים, מנועים, פילטרים, בוכנות, אביזרי עזר למערכות, מצננים, כלי עבודה הידראוליים, אורינגים ואטמים ומצברים הידראוליים. כאשר מדובר למשל על צנרות לחץ, ניתן לרכוש צנרת קשיחה וקצוות לחיצה, צנרת גמישה וקצוות לחיצה, מקשרים, מכונות להכנת צנרת ואביזרים נלווים. באם מדובר על פנאומטיקה ניתן לרכוש שסתומי אוויר חשמליים, שסתומי לחץ, שסתומי ספיקה, פילטרים ובוכנות אוויר ובכך להבטיח שמערכות ההידראוליקה שלכם יתפקדו על הצד הטוב ביותר וללא סיכונים מיותרים.

חנות פרקר סטור הכתובת שלכם

חנות פרקר סטור היא הראשונה מסוגה בארץ והיא מוכרת מגוון כלי עבודה, צנרות תעשייתיות, מחברים ומקשרים, אטמים, משאבות, מנועים אינסטרומינטיישן ועוד, ומעמידה לרשותכם מוצרים ממיטב החברות העולמיות והמובילות בתחומן כאשר הבטיחות שלכם עומדת כל הזמן לנגד עיניה.

לפרטים נוספים או להזמנת ציוד צרו עמנו קשר כבר עכשיו ואנו נשמח ללוות אתכם בדרך לבחירת הציוד המתאים.

ליא ציוד הידראוליקה, הנדסה ובקרה

 

אנו מספקים שירות טכני בתחום המומחיות שלנו 073-2570000